ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Sylwia Wielgosz

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo behawioralny

Jestem absolwentką Psychologii WSzFiZ w Warszawie, specjalizacja psycholog kliniczny. Ukończyła studia podyplomowe Psychologii Sądowej na UW. Współpracowałam z Pracownią Testów Psychologicznych PTP- jest normalizatorem testu IDS-P i ASRS. Pracowałam na oddziale podwójnej diagnozy z młodzieżą nadużywającą substancji psychoaktywnych. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej i przygotowuje się do uzyskania certyfikatu PTTPB.

Aktualnie pracuje w Ośrodku Pomocy Dziecku „Zielone Izdebno”. Zajmuje się pomocą dzieciom i młodzieży oraz osobom dorosłym. Prowadzę diagnozę i terapię psychologiczną oraz psychoterapeutyczną w oparciu o nurt behawioralny a także poznawczo-behawioralny. pracuję z osobami z rodzin dysfunkcyjnych w tym alkoholowych-DDA, z osobami doświadczającymi różnego rodzaju cierpienia: zaburzenia depresyjne, lękowe oraz nastroju, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne,trudne sytuacje osobiste, nieradzenie sobie z emocjami, problemy w budowaniu bliskich relacji.

Swoją pracę systematycznie udoskonalam uczestnicząc w wielu kursach i warsztatach oraz poddaję stałej superwizji.

Jestem mamą Szymona, Amelii, Eli oraz Stasia.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.