ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Mariola Białecka

Psycholog w specjalności Psychologia Zdrowia oraz Psychologia Pracy

Psychoterapeuta Poznawczo - Behawioralny

 

Certyfikowany Terapeuta metody Instrumental Enrichment®

Prowadzę psychoterapię szerokiego spectrum zaburzeń psychicznych w tym (zaburzeń lekowych, depresyjnych, osobowości). Ukończyłam studia z zakresu Nauk o Rodzinie oraz Integralną Profilaktykę Uzależnień. Prowadzę terapię krótkoterminową par i małżeństw.

Doświadczenie zdobywałam pracując na oddziale II Kliniki Psychiatrycznej Akademii Medycznej w Warszawie, Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej oraz pracując w Rodzinnych Ośrodkach Konsultacyjnych, a także jako psycholog orzecznik w zespole d/s Orzekania o Niepełnosprawności. Od wielu lat pracuję w Poradni Psychologicznej prowadząc psychoterapię osób dorosłych jak i dzieci i młodzieży oraz diagnozę psychologiczną, w tym również badania dla kierowców i osób ubiegających się o pozwolenie na broń.

Zajmuję się diagnozą Neuropsychologiczną Zaburzeń Poznawczych dzieci i osób dorosłych w tym również osób po udarach, wylewach, urazach mózgowo - czaszkowych. Prowadzę Terapię Zaburzeń Poznawczych.

Jestem Certyfikowanym Terapeutą Metody Instrumental Enrichment®.

Pracuję z osobami z zaburzeniami: ADD, ADHD, dysleksją rozwojową, dyskalkulią, Zespołem Aspergera, Downa, Autyzmem, obniżoną sprawnością intelektualną, uogólnionymi trudnościami w uczeniu się, nieharmonijnym rozwojem intelektualnym. Osobami po udarach, wylewach, uszkodzeniach mózgu. Terapię wykorzystuję również do stymulowania rozwoju dziecka zdolnego.

Przestrzegam zasad Etycznych zawodu Psychologa oraz Kodeksu Zasad Etycznych Psychoterapeuty PTP. Pracę swoją poddaję stałej superwizji.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.