ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Kinga Hołda

Terapeuta środowiskowy dzieci i młodzieży, pedagog, pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy, nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny, trener Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i osób dorosłych.

 

Ukończyłam liczne szkolenia i kursy z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dzieci ze spektrum autyzmu. Od 2014 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz seniorami w środowisku prowadząc zajęcia indywidualne i grupowe.

Jako terapeuta środowiskowy dzieci i młodzieży cenię sobie współpracę z rodziną i środowiskiem wychowawczym już we wczesnym rozwoju dziecka. Działam w ramach wielospecjalistycznego zespołu, pomagam w rozpoznawaniu i rozwiązywaniu problemów zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Wspieram koordynację opieki i dostęp do różnorodnych placówek.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.