ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Katarzyna Rudnik

mgr Katarzyna Rudnik

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Wychowania do życia w rodzinie i edukacji prozdrowotnej.

Zajmuję się psychoterapią dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych- Warszawski Uniwersytet Medyczny (w partnerstwie z Centrum CBT)

Pracuję z najmłodszymi maluchami, a także dziećmi i młodzieżą w szkole. Zajmuję się diagnozą i pomocą psychologiczną, a także psychoterapią opartą na nurcie poznawczo-behawioralnym. Na co dzień wspieram dzieci oraz osoby dorosłe w trudnościach związanych z zaburzeniami depresyjnymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami psychosomatycznymi oraz całościowymi zaburzeniami rozwoju, w tym Zespole Aspergera.

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Przestrzegam zasad Etycznych zawodu psychologa oraz Zasad Etycznych Psychoterapeuty PTP.

Swoją pracę ciągle udoskonalam, uczestniczę w kursach, szkoleniach oraz stażach klinicznych na oddziałach szpitalnych dla osób dorosłych oraz dzieci. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie jestem żoną i mamą trzech chłopców, Maksia, Ignasia oraz Jakuba.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.