ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

dr n. med. Katarzyna Biernacka

Psycholog, Certyfikowany terapeuta poznawczo-behawioralny nr certyfikatu 243. Doktorantka w Instytucie Psychiatrii i Neurologii.

Zajmuje się: diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną dzieci i młodzieży, zaburzeniami neurorozwojowymi, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeniami w koncentracji uwagi, calościowymi zaburzeniami rozwoju (autyzm dziecięcy, Zespół Aspergera), opóźnieniami w rozwoju, prowadzi terapię poznawczo-behawioralną zaburzeń lękowych i innych zaburzeń emocjonalnych, zaburzeń nastroju, treningi umiejętności wychowawczych dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym.

Pracuje z młodzieżą z problemem uzależnień od substancji psychoaktywnych.Prowadzi również psychoterapię i diagnozę osób dorosłych - zaburzenia lękowe, nastroju.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.