ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Justyna Sulej

Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną.

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie (certyfikat PTTPB nr 218), a także studia podyplomowe Psychologia Sądowa na UW.

Zajmuję się pracą z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Prowadzę terapię w nurcie CBT , terapii Schematów dla osób cierpiących z powodu zaburzeń nastroju(obniżony nastrój, depresja), zaburzeń lękowych (ataki paniki, zaburzenia obsesyjno-komuplsyjne, fobie), zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zgłaszających trudności w codziennym funkcjonowaniu, relacjach społecznych czy doświadczających kryzysu. 

W pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuję się także tematyką ADHD, zaburzeń opozycyjno- buntowniczych zarówno w indywidualnej pracy z pacjentem jak i jego rodzicami. Zajmuję się diagnozą i terapią ADHD zarówno u dzieci jak i dorosłych.

Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz rozszerzających mój warsztat terapeutyczny. Obecnie w trakcie szkolenia na superwizora na kursie akredytowanym przez PTTPiB.

 

 

 

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.