ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr inż. Anna Sajdakowska

Dietetyk, ekspert d/s żywienia http://metamorfozadiety.blogspot.com/

Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Swoje badania naukowe poświęcała najpierw znaczeniu magnezu w organizmie oraz w żywieniu człowieka, a następnie diecie opartej o produkty o niskim indeksie glikemicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Poradni Dietetycznej SGGW oraz w Centrum Zdrowia Dziecka na Oddziale Pediatrii i Żywienia. Aktualnie właściciel Poradni Dietetycznej Metamorfoza, a także ekspert ds. dietetyki w Pracowni Psychologicznej GAYA. Brała udział w Programie „Wiem, co jem”, w którym przeprowadzała zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży dotyczące racjonalnego żywienia.

Systematycznie uczestniczy w konferencjach i sympozjach z zakresu żywienia człowieka i dietetyki organizowanych między innymi przez Instytut Medycyny Żywienia i SGGW. Poza tym posiada bogatą wiedzę na temat żywienia emocjonalnego i między innymi dlatego jest zawsze gotowa do pomocy osobie w potrzebie. Uważa, że zdrowie jest jedną z najcenniejszych wartości, którą człowiek posiada i o którą powinien dbać. Jest autorką dietetycznego bloga www.metamorfozadiety.blogspot.com.

Zapisy

tel. 695 411 381

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.