ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Hanna Matyska

Terapeuta środowiskowy, pedagog o specjalizacji profilaktyka i resocjalizacja

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie o specjalizacji profilaktyka i resocjalizacja sądowa oraz  studiów podyplomowych z zakresu pedagogika resocjalizacyjna z kwalifikacjami pedagogicznymi.

W poradni Gaya,  swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuję pracując jako terapeuta środowiskowy  Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży.

Obszar mojej pracy to oddziaływanie zarówno na indywidulne zasoby pacjenta  oraz współpraca z rodziną i środowiskiem wychowawczym, innymi placówkami we wspomaganiu prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży w ramach zgłaszanych problemów zdrowia psychicznego, emocjonalnymi, behawioralnymi, niedostosowania społecznego, zagrożenia demoralizacją.  

Uczestniczę w planowaniu i koordynacji procesu diagnostyczno-terapeutycznego pacjenta.

Swoje działania prowadzę głównie  w środowisku wychowawczym pacjentów.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.