ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Anna Suchorska

Psycholog, psychoonkolog, specjalista psychoterapii uzależnień

Jestem psychologiem oraz specjalistą psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Uzyskałam tytuł magistra na wydziale psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie oraz  tytuł magistra pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Fundament w mojej wiedzy do pracy z pacjentem z uzależnieniami położyło Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji CARE-BROK. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje w różnych formach doskonalenia zawodowego kursach, konferencjach, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu nauczania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, oligofrenopedagogiki, doradztwa zawodowego, psychoonkologii, terapii integracji sensorycznej itd. W mojej pracy wykorzystuję metody pracy dostosowane do potrzeb i możliwości klienta i pacjenta m.in. Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach, Dialog Motywujący. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w różnych instytucjach i na różnych stanowiskach: ośrodki pomocy społecznej, placówki oświatowe, ośrodek rewalidacyjno-wychowawczy, poradnie zdrowia psychicznego, oddział medycyny paliatywnej, poradnia terapii uzależnienia i współuzależnienia, projekty unijne.

W pracy z drugim człowiekiem dzieckiem, młodym dorosłym i dorosłym  wykorzystuję zasoby własne podążając za pacjentem towarzysząc mu na drodze do zmiany.

Pracuję pod stałą superwizją.

Prywatnie jestem żoną i  mamą trójki wspaniałych dzieci.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.