ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Alicja Ostasz

Jestem psycholożką, trenerką umiejętności miękkich

Pracuję z kobietami, wspieram je w budowaniu poczucia własnej wartości, w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, budowaniu asertywności. Pomagam także w odkrywaniu i rozumieniu siebie, a także w budowaniu dobrych, bliskich relacji z innymi ludźmi. W swojej pracy korzystam między innymi z założeń terapii poznawczo-behawioralnej, terapii ACT, wykorzystuję narzędzia coachingowe. Jestem miłośniczką NVC (Porozumienia Bez Przemocy), którym kieruję się w życiu osobistym i zawodowym.

Pracuję również z rodzicami- zarówno dzieci malutkich, dzieci szkolnych, a także nastolatków. Wiem, że rodzicielstwo co chwila stawia przed nami nowe wyzwania, i czasem trudno nam odkryć jak możemy najlepiej wspierać swoje dzieci, tak aby umożliwić im jak najlepszy rozwój, a przy okazji zadbać o siebie i swój dobrostan. Prowadzenia konsultacji rodzicielskich uczyłam się na kursach, między innymi u Agnieszki Stein czy Gosi Stańczyk.

Poza pracą indywidualną w gabinecie, prowadzę warsztaty i spotkania rozwojowe, a do tego psychoedukuję w internecie. Nagrywam Podcast „Minutnik”, gdzie dzielę się wiedzą psychologiczną, która pomaga zmieniać życie na lepsze.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.