ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Marta Moroz Czupryn

Jestem specjalistą psychologiem klinicznym, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, certyfikowanym seksuologiem klinicznym.

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU Centrum w Warszawie (certyfikat PTTPB nr 773). W ramach szkoleń z zakresu seksuologii odbyłam: studia podyplomowe Pomoc Psychologiczna w dziedzinie seksuologii (UAM w Poznaniu), Studium metod pracy z dzieckiem wykorzystywanym seksualnie (Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę), szkolenia z zakresu dysfunkcji seksualnych u kobiet i mężczyzn (CMKP w Warszawie).

Zajmuję się pracą z osobami dorosłymi (także małżeństwami), dziećmi i młodzieżą. Prowadzę terapię w nurcie CBT , terapii Schematów dla osób cierpiących z powodu zaburzeń nastroju(obniżony nastrój, depresja), zaburzeń lękowych (ataki paniki, zaburzenia obsesyjno-komuplsyjne, fobie), zaburzeń osobowości, zaburzeń odżywiania, zgłaszających trudności w codziennym funkcjonowaniu, relacjach społecznych czy doświadczających kryzysu.

Moją pracę poddaję regularnej superwizj

 

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.