ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Ewelina Nozorek

Pedagog, Trener EEG Biofeedback, Trener dr Neuronowski, Terapeuta metodą Kids’Skills, Promotor Zdrowia

Podstawową wiedzę z zakresu EEG Biofeedback uzyskałam w trakcie specjalistycznych szkoleń zorganizowanych przez Ośrodek Kształcenia Medycznego AKSON. Najbogatsze źródło informacji z zakresu terapii EEG Biofeedback stanowiły dla mnie wielogodzinne warsztaty. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach, by wiedzą i doświadczeniem czerpanym od praktyków wzbogacić swoją wiedzę. Dużo czasu poświęcam na pogłębienie wiedzy z zakresu neurofizjologii, neuropsychologii, psychologii, a także technik z wykorzystaniem biologicznego sprężenia zwrotnego. Wykorzystuję również Internet jako bogate źródło wiedzy na tematy, które są przedmiotem moich zainteresowań.

Pracę z pacjentami traktuję z entuzjazmem, staram się dawać im psychiczne i merytoryczne wsparcie zarówno w trakcje treningu, jak i indywidualnych rozmowach po zakończonych sesjach. Chętnie dzielę się z pacjentami i ich opiekunami informacjami w zakresie terapii EEG Biofeedback. W swojej pracy nie sprowadzam treningu Biofeedback do samej techniki, ale przede wszystkim do pracy z osobą trenowaną. Ważne jest dla mnie indywidualne i nieschematyczne podejście do każdego człowieka.

Nasz gabinet dysponuje najnowocześniejszym sprzętem EEG Biofeedback wyprodukowanym przez uznaną firmę ELMIKO

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.