ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

dr n. hum. Agnieszka Szyszkowska

Psycholog o specjalizacji psychologia kliniczna i zdrowia, psychotraumatolog, pedagog, doktor nauk humanistycznych, certyfikowany terapeuta EMDR.

Prowadzę psychoterapię skierowaną do osób borykających się z zaburzeniami osobowości, znajdujących się w kryzysie, doświadczających lęków i stresu, cierpiących na depresję, zmagających się z trudnościami emocjonalnymi powstałymi w wyniku wydarzeń traumatycznych (takich jak np. śmierć bliskiej osoby, wypadek, gwałt, wykorzystanie seksualne, przemoc, odrzucenie, choroba). Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi wykorzystując w swojej pracy EMDR – terapię odwrażliwiania za pomocą gałek ocznych. Aktualnie terapia EMDR jest jednym z najczęściej wykorzystywanych podejść terapeutycznych w odniesieniu do pracy z traumą i zaburzeniami lękowymi.

Obszary mojej pracy:

- diagnoza psychologiczna,

- psychoterapia indywidualna,

- wsparcie psychologiczne i terapia dla osób po przeżytych traumach,

- wsparcie psychologiczne w kryzysach życiowych,

- poradnictwo wychowawcze dla rodziców oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych dzieci i młodzieży.

            Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych podnosząc swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe.

            W mojej pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.