ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

O nas

Gaya Diagnoza i Terapia jest podmiotem leczniczym wpisanym do Rejestru Pomiotów Leczniczych. Poradnia istnieje w Garwolinie od 2004r. Specjalizujemy się w BADANIA PSYCHOTECHNICZNE, POMOC PSYCHOLOGICZNA, PSYCHOTERAPIA. TERAPIA UZALEŻNIEŃ,  DIETETYKA, PSYCHIATRIA.

 Podmiot leczniczy udziela  świadczeń zdrowotnych w ramach prowadzonej działalności leczniczej na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w rodzaju opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, a także komercyjnie dla pacjentów prywatnych.

Świadczenia w ramach podpisanej umowy z NFZ udzielane są dzieciom i młodzieży uczącej się, jednakże do ukończenia  21 r.ż.

Dysponujemy salą badań grupowych, profesjonalną i nowoczesną aparaturą. Wykonujemy również badania psychologiczne do pozwolenia na broń, do ubiegania się o stanowisko pracy ochroniarza lub sędziego, adwokata, prokuratora, kuratora sądowego.

 Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne. Psychologowie posiadają niezbędne certyfikaty i szkolenia do przeprowadzania badań psychologicznych kierowców (psychotechnika, psychotesty) i prowadzenia pomocy psychoterapeutycznej (psychoterapia), diagnostycznej.

Obecnie poszerzyliśmy ofertę specjalistów. W pracowni przyjmuje:

  • lekarz psychiatra
  • logopeda
  • psychoterapeuta/psychoterapia
  • psycholog dziecięcy
  • dietetyk
  • certyfikowany terapeuta uzależnień

Diagnozujemy dzieci z różnym spectrum zaburzeń: całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (autyzm dziecięcy, zespół Aspergera) zaburzeniami neurorozwojowymi, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami koncentracji uwagi, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej - ADHD, opóźnieniami w rozwoju.

Pierwsza konsultacja z psychologiem polega na zrozumieniu problemu, wybraniu odpowiedniego specjalisty i sposobu pomocy.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.