ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

Poradnia dla Par, Rodzin i Dzieci

"Świat nigdy nie potrzebował miłości
tak bardzo jak dzisiaj"

 

 

Jeżeli:

  • Przeżywacie kryzys w związku
  • Czujecie, że się od siebie oddalacie
  • Przeżywacie zmiany w rozwoju rodziny np. urodzenie dziecka, staranie się o dziecko, odejście dziecka z domu, śmierć rodziców, zmiany w pełnionych przez siebie rolach...
  • Nie umiecie ze sobą rozmawiać

Psychoterapia par, psychoterapia rodzin, psychoterapia małżeńska to proces oddziaływania terapeutycznego, w którym uczestniczą małżonkowie lub osoby pozostające w związku partnerskim przeżywające kryzys, doświadczające trudności wynikających z narastających nieporozumień, nieskutecznych sposobów komunikowania się.
Psychoterapia par ma pomóc przezwyciężyć problemy dotykające obojga partnerów.

Stosowana może być tylko wówczas, kiedy obojgu partnerom zależy na utrzymaniu związku, lub też mają oni wspólny cel. Wynikiem współpracy obojga partnerów z terapeutą jest poprawa wzajemnego zrozumienia.

Psychoterapeuta pomaga parom zrozumieć zachowania, myśli, uczucia czy potrzeby będące przyczyną nieprawidłowych interakcji. W neutralnych warunkach, z pomocą psychoterapeuty partnerzy mają możliwość podzielić się swoimi odczuciami, wyrazić swoje potrzeby czy wypracować skuteczne dla nich sposoby komunikowania się.

 

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.