ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Monika Ostałowska

Urlop zdrowotny

Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym ( Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie).

Posiadam Certyfikat Terapeuty Integracji Sensorycznej wydany przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej, którego jestem członkiem. Od wielu lat pracuję jako nauczyciel wspomagający z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych w szczególności z dziećmi z Autyzmem, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi.

            Cieszy mnie fakt, że mogę robić w życiu to co lubię. Praca z dziećmi jest wymagającym zajęciem, które jednocześnie daje mi wiele radości i satysfakcji, a każdy nawet najmniejszy sukces moich podopiecznych motywuje do dalszego działania i ciągłego doskonalenia swojego warsztatu pracy.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.