ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Małgorzata Mianowska

Urlop zdrowotny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia.

Dyplomowana terapeutka NDT Bobath oraz terapeutka Integracji Sensorycznej II stopnia. Specjalizuje się w fizjoterapii neurorozwojowej dzieci i niemowląt. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem, które przynosi ogrom satysfakcji i radości, gdy widzę efekty swojej terapii.

Pracuje w zawodzie od ponad 8 lat. Pracuje z dziećmi w wieku od narodzin do 18 lat. Zajmuje się m.in. pacjentami z zaburzeniami napięcia mięśniowego, asymetrią ułożeniową, chorobami genetycznymi, zaburzeniami integracji sensorycznej, opóźnieniem psychoruchowym, wadami postawy.

Prowadzę zajęcia instruktażowe dla rodziców z prawidłowej pielęgnacji niemowląt.

Szczególną moją uwagę zajmują niemowlęta, w obserwacji pacjenta i poszukiwaniach meritum problemu łącze swoją wiedzę z integracji sensorycznej, rozwoju psychoruchowego, pielęgnacji i własnych doświadczeń . Wiem jak ważny jest 1 rok życia dziecka i jak piękne, a zarazem trudne zadanie stoi przed rodzicami tj. dostarczanie prawidłowej stymulacji swym pociechom. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, uczę rodziców jak przez właściwe chwyty nakierować rozwój ruchowy dziecka na prawidłowy tor.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.