ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Anna Tudek

Jestem psychologiem, absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, psychoterapeutą w trakcie szkolenia dyplomowego w Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie. 

Obecnie swój warsztat pracy doskonalę pracując od 2011 r., jako psycholog w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Borowiu.

Prowadzę terapię w nurcie integracyjnym, którego osią jest psychoterapia humanistyczna. Istotą podejścia humanistycznego jest wewnętrzne doświadczenie „tu i teraz”.
Na to doświadczenie składają się myśli, emocje, doświadczanie własnego ciała, doznania zmysłowe, świadomość siebie samego.

Zajmuję się pomocą osobom, które.:

doświadczają kryzysu w życiu osobistym, zawodowym (utrata pracy, rozpad związku, śmierć bliskiej osoby);

  • cierpią z powodu obniżonego nastroju, smutku, lęku, zagubienia, konfliktów wewnętrznych;
  • przeżywają problemy emocjonalne – nie panują nad emocjami lub też trudno im jest je dostrzegać, nazywać, wyrażać lub mają wrażenie, że „nic nie czują”;
  • cierpią z powodu niskiego poczucia własnej wartości;
  • doświadczają trudności w relacjach z ważnymi osobami;
  • doświadczały przemocy psychicznej, fizycznej lub innego rodzaju nadużyć;
  • chcą się rozwijać – lepiej zrozumieć siebie.

Spotkania obywają się zazwyczaj raz w tygodniu. Czas trwania terapii zależy od procesu terapeutycznego i jest indywidualnie ustalany z każdym pacjentem.

 

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.