ul. Wiejska 57 lok 9, 08-400 Garwolin

503 751 824, 25 682 38 59

psycholog-gaya@wp.pl

mgr Agata Sztetner

Psycholog o specjalizacji  klinicznej, seksuolog, psycholog transportu. W trakcie szkolenia w szkole Psychoterapii Psychodynamicznej.

Pracuje w Ośrodku Pomocy Dziecku „Zielone Izdebno”. Praktykę pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała na oddziałach Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży prowadząc zajęcia wyrównawcze i korekcyjne, biorąc udział w terapiach dzieci z obszaru zaburzeń nerwicowych oraz uzależnień, uczestnicząc w programach rehabilitacji i profilaktyki dla dzieci i młodzieży.

            Doświadczenie w pracy z dorosłymi zdobyła w trakcie stażu w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w pracowni Psychologii Lotniczej zajmując się diagnozą psychologiczną osób dorosłych.

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej oraz szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia. Aktualnie w trakcie szkolenia Psychoterapii Psychodynamicznej.

Na co dzień zajmuje się diagnozą osób dorosłych, dzieci i młodzieży w obszarach osobowości, zdolności intelektualnych, procesów poznawczych oraz sprawności psychomotorycznej. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.

Do góry

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.