ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

lic. Aleksandra Kalinowska

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Logopedia z audiologią na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Obecnie kontynuuje ten kierunek na studiach magisterskich. Jestem także słuchaczką Studium Obiektywnych Badań Słuchu SOBS w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach, gdzie doskonalę swoją wiedzę z zakresu diagnostyki zaburzeń słuchu. W czasie studiów odbywałam praktyki zarówno w placówkach oświatowych, jak i prywatnych gabinetach logopedycznych. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami zdobywałam prowadząc zajęcia logopedyczne w żłobku. Posiadam certyfikat I i II stopnia Języka Migowego. W kręgu moich zainteresowań znajduje się diagnoza oraz terapia dzieci  w wieku żłobkowym, przedszkolnym i wczesnoszkolnym z zaburzeniami językowymi  i komunikacyjnymi, niepełnosprawnością intelektualną oraz niedosłuchem.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.