Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mgr Sylwia Wielgosz

mgr-sylwia-wielgoszMgr Sylwia Wielgosz
Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

 

 

Absolwentka Psychologii WSzFiZ w Warszawie, specjalizacja psycholog kliniczny. Ukończyła studia podyplomowe Psychologii Sądowej na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracowała z Pracownią Testów Psychologicznych PTP- jest normalizatorem testu IDS-P i ASRS. Pracowała na oddziale podwójnej diagnozy z młodzieżą nadużywającą substancji psychoaktywnych.

Aktualnie w trakcie 4-letniego szkolenia w zakresie indywidualnej psychoterapii poznawczo-behawioralnej, szkoła CBT w Warszawie, przygotowującego do uzyskania certyfikatu PTTPB. Pracuje w Ośrodku Pomocy Dziecku „Zielone Izdebno”. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.

Zajmuje się pomocą dzieciom i młodzieży z zaburzeniami zachowania (agresja, autoagresja), zaburzeniami nastroju, opozycyjno-buntowniczymi (depresja, lęki, fobie), deficytami uwagi, ADHD i trudnościami adaptacyjnymi. Prowadzi diagnozę i terapię psychologiczną oraz psychoterapeutyczną w oparciu o nurt behawioralny a także poznawczo-behawioralny dla dzieci i dorosłych. Przeprowadza zajęcia psychoedukacyjne.

Uczestniczy w obowiązkowych grupowych i indywidualnych superwizjach. Systematycznie wzbogaca również swój warsztat pracy o nowe umiejętności potrzebne do pracy z pacjentami (kursy, szkolenia).

Prywatnie - żona, mama Szymona, Amelki i Eli, poetka i miłośniczka medycyny naturalnej.