Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

mgr Monika Mućko

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, specjalność: psychologia kliniczna i osobowości. Ukończyła “Kurs Terapii Poznawczo – Behawioralnej Dzieci i Młodzieży” w Centrum CBT. Doświadczenie zdobywała między innymi na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie, w Akademickim Centrum Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego SWPS, współprowadząc warsztaty rozwoju umiejętności społecznych oraz w programie „Ułatwiamy Życie z Nadpobudliwością”, podczas obozów terapeutycznych dla dzieci z ADHD i Zespołem Aspergera, w Fundacji Dzieci Niczyje w programie „Dobry Rodzic – Dobry Start” prowadząc zajęcia dla dzieci, warsztaty umiejętności wychowawczych i spotkania edukacyjne dla rodziców, w szkole podstawowej oraz w poradni Scolar współprowadząc grupy terapeutyczne dla dzieci z ADHD.

Zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz młodzieży. Pomaga dzieciom z trudnościami w koncentracji, nadpobudliwością psychoruchową z deficytem uwagi (ADHD), zespołem Aspergera (ZA), trudnościami emocjonalnymi, nieśmiałością, trudnościami w zachowaniu.

Prowadzi konsultacje dla rodziców oraz warsztaty umiejętności rodzicielskich przeznaczone dla rodziców dzieci na każdym etapie rozwoju.