ul. Kościuszki 52 lok. 7, 08-400 Garwolin

503 751 824

psycholog-gaya@wp.pl

O nas

PRACOWNIA GAYA Centrum Diagnozy Terapii i Szkoleń w Garwolinie istnieje od 2004r. Specjalizujemy się w BADANIA PSYCHOTECHNICZNE, POMOC PSYCHOLOGICZNA, PSYCHOTERAPIA. TERAPIA UZALEŻNIEŃ, LOGOPEDIA, EEG BIOFEEDBACK, DIETETYKA, PSYCHIATRIA.

Współpracujemy z wieloma firmami  min: Przedsiębiorstwem Komunikacji Samochodowej w Garwolinie, Firmą Avon, Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, Strażą Pożarną, OSM Garwolin, Akzo Nobel Decorative Paints, Przedsiębiorstwami Transportowymi oraz Wydziałem Komunikacji Starostwa Powiatowego. Jesteśmy partnerem klinik LUX-MED. Dysponujemy salą badań grupowych, profesjonalną i nowoczesną aparaturą. Wykonujemy również badania psychologiczne do pozwolenia na broń, do ubiegania się o stanowisko pracy ochroniarza lub sędziego, adwokata, prokuratora, kuratora sądowego.

W zakresie naszych usług znajduje się możliwość skorzystania z porad prawnych adwokata. Polecamy tą możliwość zarówno dla instytucji jak i osób indywidualnych.

Organizujemy szkolenia BHP oraz z zakresu bezpieczeństwa pracy.
Lekarz medycyny pracy - badania okresowe, wstępne: kierowców, operatorów wózków widłowych, wysokościowe (cała medycyna pracy)

Posiadamy bogate zaplecze diagnostyczne. Psychologowie posiadają niezbędne certyfikaty i szkolenia do przeprowadzania badań psychologicznych kierowców (psychotechnika, psychotesty) i prowadzenia pomocy psychoterapeutycznej (psychoterapia), diagnostycznej oraz logopedycznej.

Obecnie poszerzyliśmy ofertę specjalistów. W pracowni przyjmuje:

  • lekarz psychiatra
  • lekarz medycyny pracy
  • logopeda
  • psychoterapeuta/psychoterapia
  • psycholog dziecięcy
  • dietetyk
  • doradca zawodowy
  • certyfikowany terapeuta uzależnień
  • adwokat

Diagnozujemy dzieci z różnym spectrum zaburzeń: całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (autyzm dziecięcy, zespół Aspergera) zaburzeniami neurorozwojowymi, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami koncentracji uwagi, zespołem nadpobudliwości psychoruchowej - ADHD, opóźnieniami w rozwoju.

Pierwsza konsultacja z psychologiem polega na zrozumieniu problemu, wybraniu odpowiedniego specjalisty i sposobu pomocy.

Do góry

Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się
na wizytę, zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych przez Gaya Diagnoza i Terapia w celu udzielenia informacji o funkcjonowaniu placówki. Podanie danych jest dobrowolne i umożliwia uzyskanie informacji zwrotnej. Więcej informacji w polityce prywatności.

Ta strona używa tzw. cookies. Ustawienia możesz zmienić w preferencjach przeglądarki.