Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

mgr Iwona Kurowska

Coach, Trener, Nauczyciel Konsultant
Absolwentka Filologii Polskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wiedzy o kulturze oraz Retoryki Praktycznej i Krytyki w Instytucie Badań Literackich w PAN w Warszawie, certyfikowanego kursu Coach Praktyk Biznesu i Trener Praktyk Biznesu w Norman Benett Academy w Warszawie.

Coaching
Rozwój osobisty to moja pasja, dlatego poświęcam jej każdą wolną chwilę i na bieżąco zdobywam nowe umiejętności poprzez szkolenia, książki i rozmowy z mentorami, praktykę zawodową. Zajmuję się: life coachingiem (m.in. dla rodziców, dla par, zdrowie i dietetyka, relacje interpersonalne) oraz coachingiem kariery. Jestem coachem stowarzyszonym w EMCC Poland (European Mentoring  & Coaching Council Poland), która zapewnia najwyższy poziom kompetencji i zasad etycznych, zobowiązuje mnie także do systematycznych superwizji. Certyfikat Coacha uzyskałam w Norman Benett Academy.

Szkolenia
Prowadzę szkolenia aktywnie, angażując uczestników w zaplanowane działania. Dbam o to, aby przede wszystkim inspirować i umożliwiać rozwój świadomości mocnych stron i obszarów do rozwoju. Zależy mi przede wszystkim na tym, aby uczestnicy szkoleń lepiej rozumieli siebie oraz efektywnie i z przyjemnością realizowali cele własne oraz organizacji, dla której pracują.

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji, autoprezentacji, motywacji, współpracy w zespole.